Odchudzanie z One Diet - Skuteczne odchudzanie z One Diet

Pure Inulin
Shake One & Burn One
Super Mega 50
Natural HGH Support
Arginine Plus
Joint Protex Forte
Zenthonic
Organic Noni
Liquid Chlorophyll
Gravital
Bioharmonex 3
Calivita Aquarion
Organic Acai
Zadowolona dziewczyna
Ćwiczenia odchudzające
Organic Acai pakiet 4 x 473ml
tło
tło2
tło3
grey background
Przejdź do treści

Historie sukcesu - Brigitta Takács

Skuteczne odchudzanie z One Diet
Opublikowane według w Historie sukcesu · 20 Marzec 2017
Tags: kuracjaodchudzającaShakeOneBurnOneOneDietCaliVita
Brigitta Takács

Wiek: 41 lat
Wzrost: 159 cm
Waga w dniu rozpoczęcia programu: 104 kg

Brigitta TakácsBrigi jest bardzo miłą, uśmiechniętą i towarzyską osobą.  Jest również matką dwójki małych dzieci. Brigi pracuje w biurze, przy komputerze. Przyznaje, że od zawsze zmagała się  z nadmierną masą ciała. Próbowała już chyba wszystkich metod odchudzania. Jeżeli jej się udawało to na krótko i szybko pojawiał się efekt jojo. Od lat stara się ćwiczyć, co nie zawsze  jej wychodzi, choć teraz się zmobilizowała. Od jakiegoś czasu  stara się regularnie ćwiczyć 5-6 razy w tygodniu, a ostatnio  zapisała się na ćwiczenia wzmacniające mięśnie kręgosłupa.

Celem jej kuracji odchudzającej jest utrata 20 kilogramów  – oczywiście w dłuższej perspektywie czasu. Już  nie wierzy w diety cud obiecujące spektakularne efekty  w bardzo krótkim czasie.

Brigi: „Na diecie jestem od sierpnia i do ściśle ustalonych  zasad wprowadziłam produkty One Diet CaliVita®. Bardzo je  lubię: zarówno Shake One, jak i Burn One są wyjątkowo  smaczne. Nie odczuwam pokusy sięgania po słodycze ani nie czuję się głodna. Dużo ćwiczę – myślę, że nawet czasami  zbyt często – jednak teraz czuje się rzeczywiście dobrze. Chcę stracić sporo kilogramów i wiem, że proces ten powinien być  powolny, ale systematyczny. W ciągu ostatnich 6 tygodniu schudłam 3 kilogramy i już mieszczę się w spodnie o rozmiar,  a nawet dwa mniejsze! Straciłam 5 cm w biodrach i czuję się zdecydowanie lepiej! Mam również więcej  energii niż wcześniej. Jestem zadowolona z dotychczasowych rezultatów, ale wiem że nie mogę na tym poprzestać  i muszę kontynuować ten program!”


Wróć do spisu treści