Odchudzanie z One Diet - Skuteczne odchudzanie z One Diet

Pure Inulin
Shake One & Burn One
Super Mega 50
Natural HGH Support
Arginine Plus
Joint Protex Forte
Zenthonic
Organic Noni
Liquid Chlorophyll
Gravital
Bioharmonex 3
Calivita Aquarion
Organic Acai
Zadowolona dziewczyna
Ćwiczenia odchudzające
Organic Acai pakiet 4 x 473ml
tło
tło2
tło3
grey background
Przejdź do treści

Historie sukcesu - Szilárd Szepesi

Skuteczne odchudzanie z One Diet
Opublikowane według w Historie sukcesu · 27 Luty 2017
Tags: produktyOneDietShake’iShakeOneBurnOneprogrammOneDietCaliVita
Szilárd Szepesi

Wiek: 42 lata
Wzrost: 173 cm
Szilárd SzepesiWaga w dniu rozpoczęcia programu: 93.7 kg


Jeśli chodzi o uprawianie sportów i ćwiczenia fizyczne, to Szilárd jest aktywną osobą. Regularnie biega i jeździ na rowerze, pomimo że przez większą część dnia pracuje za biurkiem, przy komputerze. Stosuje zdrową dietę z chudym mięsem, surowymi i gotowanymi na parze warzywami, owocami, nasionami i mlekiem orzechowym. Żona i córka mają nietolerancję laktozy, dlatego w ogóle nie kupują tradycyjnych produktów mlecznych. Przed rozpoczęciem programu One Diet z CaliVita® Szilárd wykonał badanie krwi. Wyniki laboratoryjne nie wykazały problemów zdrowotnych. Ponieważ sporo ostatnio przytył, postanowił schudnąć 15 kilogramów, by wrócić do dawnej kondycji i odciążyć stawy.


Szilárd: „Aktualnie regularnie kontroluję masę swojego ciała. Od momentu rozpoczęcia tej diety polubiłem produkty One Diet. Shake’i są naprawdę smaczne i całkowicie zaspokajają mój głód, zwłaszcza gdy pojawia się ochota na coś słodkiego. Ponieważ moim celem nie jest budowa masy mięśniowej, a utrata wagi i spalanie tłuszczu, po pewnym czasie postanowiłem zmniejszyć  ilość spożywanych Shake One, a zwiększyłem ilość Burn One.


Dzięki takiemu wsparciu udało mi się obniżyć moje tętno wysiłkowe podczas ćwiczeń i mogę się koncentrować głównie na redukcji ilości tkanki tłuszczowej. Od rozpoczęcia programu One Diet CaliVita® – 6 tygodni temu – udało mi się już zrzucić 5 kilogramów. Oczywiście na tym nie poprzestaję i kontynuuję drogę do mojego celu.”


Wróć do spisu treści